O obiadomatach |

Budowa automatów pozwala na wielodniowe przechowywanie posiłków w komorze chłodniczej urządzenia, w warunkach zgodnych z zaleceniami producenta. Wbudowany moduł GSM zapewnia stały nadzór nad pracą urządzenia, a system kontroli daty przydatności do spożycia pozwala na stały monitoring jakości wydawanych produktów. Centrum monitoringu jakości kontroluje ilość i rodzaj wydawanych posiłków, co pozwala na dokładne planowanie dostaw.

Szybka obsługa i wygodne metody płatności
Dzięki wbudowanej wysokiej wydajności mikrofali czas wydania posiłku wynosi tylko ok. 75 sekund. Opcjonalne wydanie posiłku w formie niepodgrzanej następuje już po kilku sekundach.

Automaty wyposażane są w akceptory monet oraz opcjonalnie, w akceptory banknotów i terminale do płatności bezgotówkowej, dające możliwość zakupów z użyciem kart płatniczych, telefonów oraz kart przedpłaconych.

Gastronomia dostępna wszędzie
Oferowane przez Vending Solution niezawodne i sprawdzone maszyny do sprzedaży dań obiadowych cieszą się popularnością na takich rynkach, jak choćby amerykański, czy azjatycki. Niewielkie wymiary zewnętrzne obiadomatów oraz napięcie 230V pozwalają ulokować vendor dosłownie w każdym budynku.


Sprzedaż obiadomatów |

Automaty obiadowe używane

obiadomat Break

obiadomat Break marki Bicom


obiadomat Gourmet

obiadomat Gourmet marki Jofemar


obiadomat Mida 200T

obiadomat Mida 200T marki Bicom


Automaty obiadowe nowe

obiadomat Mida 300T

obiadomat Mida 300T marki Bicom


Ceny nie obejmują systemów kasowych: wrzutnik monet, akceptor banknotów, terminal kart Nayax, czytnik kart Roger.


Jak działają obiadomaty? |

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików prezentujących zakup posiłku w obiadomacie oraz proces wydawania dań na gorąco lub na zimno.

działanie obiadomatu Break marki Bicom

zakup gorącego dania z obiadomatu Gourmet marki Jofemar

zakup gorącego dania z obiadomatu Gourmet marki Jofemar