Idea obiadomatów |

Dobre, luksusowe restauracje w czasie wolnym oraz łatwo dostępne, szybkie i smaczne posiłki na co dzień. Wychodząc naprzeciw temu trendowi, wprowadziliśmy na rynek obiadomaty - automaty do serwowania dań gorących.

Przyjazne w obsłudze, niewielkie, funkcjonujące całodobowo vendory obiadowe dają nowe możliwości serwowania gorących posiłków w miejscach pracy, hotelach, instytucjach, obiektach sportowych, praktycznie wszędzie.

Obiadomaty serwują dania gorące wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów, w szerokiej gamie smaków. Nasze posiłki są dostępne w sposób ciągły – całą dobę, przez cały rok.
Szczelnie pakowane, dzięki atmosferze ochronnej zachowują świeżość bez konserwantów, nie tracąc przy tym na wartościach zdrowotnych i smaku.

Benefity pozapłacowe |

Pozapłacowe benefity to skuteczna metoda na zadowolenie pracownika i zwiększenie jakości i wydajności pracy. Benefity motywacyjne są również istotnym czynnikiem w pozyskiwaniu nowych pracowników. System pozapłacowych świadczeń pracowniczych coraz cześciej funkcjonuje nie tylko w dużych firmach, ale też w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Pracodawcy słusznie postrzegają pozapłacowe benefity pracownicze jako istotny element employer brandingu. Świadczenia motywacyjne przestały być już tylko kosztem, ale stały się inwestycją w kapitał ludzki.

Podczas gdy pakiety medyczne i sportowe przestają być czymś ekskluzywnym, dofinansowanie posiłków, a nawet samo wprowadzenie obiadomatów serwujących wysokiej jakości dania na ciepło jest bardzo atrakcyjną formą motywacji w miejscu pracy. Objęcie pracowników programem taniego lub bezpłatnego dostępu do smacznych, ciepłych posiłków serwowanych wygodnie z obiadomatu wpłynie pozytywnie na zadowolenie i zaangażowanie w pracy.

Posiłki regeneracyjne |

Niezależnie od tego, czy pracodawca prowadzi system pozapłacowych benefitów motywacyjnych, to w szczególnych przypadkach, wg art. 232 Kodeksu pracy ma obowiązek zapewnienia posiłków regeneracyjnych dla określonych grup pracowników. Tutaj również obiadomaty są świetnym rozwiązaniem. Niewielkie rozmiary automatów, szybkość i wygoda serwowania oraz całodobowy dostęp do posiłków sprawdzi się szczególnie przy pracy w systemie zmianowym.